Gå till innehåll

BockHueberts

Medlemmar
  • Inlägg

    5
  • Blev medlem

Allt postat av BockHueberts

  1. Bock har en fjäril på bröstet. Ingen filmtatuering direkt, men i alla fall åt det hållet. Han gjorde den efter att ha blivit inspirerad av Papillon. :)
  2. Bocks första (och hittills enda) Stop-Motionfilm! http://www.youtube.com/watch?v=FNV9FwU4FjM
  3. Aha! Bock tackar dig ännu en gång, Jakob!
  4. Bock tackar så hjärtligt för svaret, Jakob! Nu kan han rätta till sina misstag och fortsätta helt prickfri! (Bock lade även märke till att han startade denna tråd i fel forum. Han lovar att detta inte ska upprepas.) Tillägg (Bock hoppas att någon märker det): Ska karaktärsnamnen skrivas med gemener före replik också?
  5. Här är det manus Bock har påbörjat. Då han gärna vill hamna rätt från början ställer han frågan: Är manuset rätt utformat? Från vad Bock läst, sett och hört tror han att han i alla fall är på rätt spår, men det skulle kännas skönt för honom att få det bekräftat. Untitled.pdf
×
×
  • Skapa nytt...