Gå till innehåll

Teflon - Odin Productions 1:04 [konstruktiv kritik uppskattas]


Recommended Posts

Postad

Hallå!

 

Vi är ett par kompisar som gillar att syssla med film så fort vi får tid. Vi har en del idéer men ibland är det svårt att omsätta det till film på ett smidigt sätt.

Den här idéen har vi länge gått och tänkt på och bestämde oss en eftermiddag att filmatisera, det blev inte riktigt som vi tänkt oss även om vi tycker slutresultatet är ganska skojigt ändå, det handlar kort om ett par personer som står på en åker.

Nu vill vi gärna ha lite feedback på filmen rent bildmässigt, manusmässigt och filmmässigt och vi kan bara säga att vi gör detta på våran fritid och för skojskul, men vi vill ändå sträva efter bli bättre.

 

Delta i konversationen

Du kan posta nu och bli medlem senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Skriv ett svar...

×   Klistras in som rik text.   Återställ formatering

  Endast 75 max uttryckssymboler är tillåtna.

×   Din länk har automatiskt bäddats in.   Visa som länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigerare

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller sätt in bilder från URL.

×
×
  • Skapa nytt...